BERIKUT adalah jadual pertandingan Sukan SEA (KL2017) yang berlangsung pada Isnin:


AKUATIK – RENANG (Pusat Akuatik Nasional, Bandar Sukan  KL, Bukit Jalil)

Lelaki:

50M Kuak Lentang (Saringan) – 9 pagi

400M Gaya Bebas  (Saringan) – 9.20 pagi

50M Kupu-Kupu (Saringan) – 9.50 pagi

50M Kuak Lentang (Akhir) – 7 malam

400M Gaya Bebas  (Akhir) – 7.15 malam

50M Kupu-Kupu (Akhir) – 8.05 malam

Wanita:

200M Kupu-Kupu (Saringan) – 9.05 pagi

100M Kuak Lentang (Saringan) – 9.40 pagi

4x100M Gaya Bebas Berganti-Ganti (Saringan) –9.55 pagi

200M Kupu-Kupu (Akhir) – 7.05 malam

100M Kuak Lentang (Akhir) – 8 malam

4x100M Gaya Bebas (Akhir) – 8.40 malam


MEMANAH – (Padang Sintetik, Majlis Sukan Negara)

Berpasukan Recurve Lelaki: Penyingkiran – 9.30 pagi

Perlawanan pingat gangsa – 11.10 pagi

Perlawanan pingat emas – 1 tengah hari Recurve

Berpasukan Wanita:

Penyingkiran – 9.30 pagi Perlawanan pingat gangsa – 10.40 pagi

Perlawanan pingat emas – 11.40 pagi


BOLA KERANJANG (Stadium Maba, Kuala Lumpur)

Pusingan Awal Kumpulan B Lelaki

Vietnam lwn Kemboja – 9 pagi

Laos lwn Singapura – 3.45 petang

Kumpulan A Lelaki

Malaysia lwn Thailand – 6 petang

Round Robin Wanita

Vietnam lwn Thailand – 11.15 pagi

Singapura lwn Malaysia – 1.30 tengah hari

Indonesia lwn Filipina  – 8.15 malam


BOLING (Sunway Pyramid, Petaling Jaya)

Beregu Lelaki (Akhir) – 9 pagi

Beregu Wanita (Akhir) – 2.30 petang


TINJU (MiTEC, Hall 8) Suku Akhir

46kg – 49kg 3 petang

49kg – 52kg – 4 petang

52 kg – 56kg – 5 petang

60kg – 64kg 6 petang

69kg – 75 kg – 8 malam

75kg-81kg – 9 malam


KRIKET (Kinrara Oval, Puchong)

Pusingan Awal 50 Over Lelaki

Myanmar lwn Malaysia – 2 petang


BERBASIKAL – LEBUH RAYA (Nilai dan Putrajaya) Akhir

Kriterium Wanita – 10 pagi

Kriterium Lelaki – 11 pagi


LAWAN PEDANG (Mitec) Foil Individu Wanita

Pusingan Awal – 10 pagi Suku Akhir  – 2 petang

Separuh Akhirl – 3.30 petang Akhir – 4.30 petang

Sabre Individu Lelaki

Pusingan Awal – 12.15 tengah hari

Suku Akhir – 2.30 petang

Separuh Akhir – 4 petang

Akhir – 5 petang


BOLA SEPAK

Kumpulan A Lelaki

Brunei lwn Laos – 4 petang (UM Arena)

Malaysia lwn Myanmar – 8.45 malam (Stadium Shah Alam)


GIMNASTIK – ARTISTIK (Mitec)

Acara Berpasukan Wanita (AKHIR)

Subdivision I – 10 pagi Subdivision II – 3 petang

Subdivision III – 8 malam


HOKI – PADANG (Stadium Hoki Nasional, Bandar Sukan KL, Bukit Jalil)

Peringkat Kumpulan Wanita

Thailand lwn Indonesia – 6 petang

Singapura lwn Myanmar – 8 malam


HOKI – DALAM DEWAN (Mitec)

Round Robin Lelaki

Malaysia lwn Filipina –10.30 pagi

Indonesia lwn Vietnam – 1.30 tengah hari

Thailand lwn Singapura  – 4.30 petang

Malaysia lwn Vietnam – 7.30 malam  Wanita

Thailand lwn Filipina  – 12 tengah hari

Indonesia lwn Singapura  – 3 petang

Malaysia lwn Filipina  – 6 petang


HOKI AIS – (Empire City Ice Arena, Damansara Perdana)

Round Robin  Lelaki

Indonesia lwn Filipina – 4 petangMalaysia lwn Thailand – 8 malam


PETANQUE (Arena Petanque KL, Pusat Rekreasi Pudu Ulu)

Pusingan Awal Perseorangan Lelaki – 9 pagiPerseorangan Wanita – 9 pagi


PELAYARAN  (Pusat Pelayaran Nasional, Langkawi)

Round Robin

Racing Laser Standard Berpasukan Lelaki – 10.30 pagi

Racing Mixed Optimist U16 Berpasukan  – 10.30 pagi

Racing Laser Standard Berpasukan Wanita – 10.30 pagi


TAKRAW (Titiwangsa Stadium)

Regu Wanita

Thailand lwn Malaysia – 10 pagi

Indonesia lwn Filipina – 10.01 pagi

KUMPULAN A BEREGU BERPASUKAN LELAKI

Kemboja lwn  Malaysia – 12 tengah hari

Thailand lwn Malaysia – 8 malam

KUMPULAN B BEREGU BERPASUKAN LELAKI

Indonesia lwn Filipina  – 12.01 tengah hari

Myanmar lwn Filipina – 8.01 malam


MENEMBAK (Pusat Lapang Sasar Nasional, Subang)

Double Trap Individu Lelaki

150 Targets – Kelayakan – 9.30 pagi

60 Targets – Akhir – 1 tengah hari


SKUASY (Pusat Skuasy Nasional, Kompleks Sukan Negara, Bandar Sukan KL)

Beregu Lelaki (Pusingan Pertama) – 9 pagi

Beregu Wanita (Pusingan Pertama) – 9 pagi

Beregu Campuran  – 2 petang Beregu Lelaki (Suku Akhir) – 7 malam

Beregu Wanita (Suku Akhir) – 7 malam


PING PONG (Mitec)

Perseorangan Lelaki – Peringkat 1 – 9 pagi

Perseorangan Wanita – Peringkat 1 – 9 pagi


TENIS (Pusat Tenis Nasional, Kompleks Sukan Jalan Duta)

Perseorangan Wanita (Pusingan Pertama) – 10 pagi

Perseorangan Lelaki (Pusingan Pertama) – 12 tengah hari

Beregu Wanita (Pusingan Pertama) – 2 petang

Beregu Lelaki (Pusingan Pertama) – 4 petang


TRIATLON (Kompleks Sukan Air, Presint 6 Putrajaya)

Individu Lelaki (Akhir) – 7.30 pagi

Individu Wanita (Akhir) – 8.15 pagi


BOLA TAMPAR  (Mitec) Pusingan Awal

Kumpulan A Lelaki

Myanmar lwn Thailand – 3 petang

Malaysia lwn Kemboja – 7 malam

Kumpulan B

Filipina lwn Vietnam – 5 petang


WUSHU (Pusat Konvensyen Kuala Lumpur, Hall 5)

Lelaki

Qiangshu (Akhir) – 9 pagi

Daoshu + Gunshu (Akhir) – 9 pagi

Wanita

Daoshu (Akhir) – 9 pagi

Qiangshu (Akhir) – 9 pagi

Nandao + Nangun (Akhir) – 3 petang

Taijijian (Akhir) – 3 petang

  • MStar Online

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here